Aizdevuma Summa (EUR)
remove_circle_outlineadd_circle_outline
Aizdevuma TERMIŅŠ (DIENAS)
remove_circle_outlineadd_circle_outline

Saņemt izdevīgākos piedāvājumus

SMS kredīts – ātrākais veids, kā aizņemties īstermiņā

Kredīti internetā ir iemantojuši lielu popularitāti, pateicoties ātrai kredītu piešķiršanas kārtībai. Taču vai iespējams aizņemties vēl operatīvāk?

Jā, šādu iespēju nodrošina SMS kredīti – parocīgs aizņemšanās veids personām ar atbilstošu maksātspēju. Uzzini, kas ir SMS kredīts, un kādi ir tā izmantošanas noteikumi mūsu portālā!

2.3 / 4 (4 Atsauksmes)
comparo_lv;comparo_lv;EDixT13UKC
AizdevējsVērtējumsPirmais bez %Min aizdevumsMax aizdevumsMin termiņšMax termiņšVecumsPieteikuma izskatīšana
0
check50€500€10 dienas1 mēnesis20 - 7015 minūtes
0
check5€70€1 diena1 mēnesis20 - 7510 minūtes
0
check50€425€10 dienas1 mēnesis20 - 8010 minūtes
Pirmais bez %check
Min aizdevums50€
Max aizdevums500€
Min termiņš10 dienas
Max termiņš1 mēnesis
Vecums20 - 70
Pieteikuma izskatīšana15 minūtes
Pirmais bez %check
Min aizdevums5€
Max aizdevums70€
Min termiņš1 diena
Max termiņš1 mēnesis
Vecums20 - 75
Pieteikuma izskatīšana10 minūtes
Pirmais bez %check
Min aizdevums50€
Max aizdevums425€
Min termiņš10 dienas
Max termiņš1 mēnesis
Vecums20 - 80
Pieteikuma izskatīšana10 minūtes
comparo_lv;comparo_lv;EDixT13UKC
AizdevējsVērtējumsPirmais bez %Min aizdevumsMax aizdevumsMin termiņšMax termiņšVecumsPieteikuma izskatīšana
0
check50€500€10 dienas1 mēnesis20 - 7015 minūtes
0
check5€70€1 diena1 mēnesis20 - 7510 minūtes
0
check50€425€10 dienas1 mēnesis20 - 8010 minūtes
Pirmais bez %check
Min aizdevums50€
Max aizdevums500€
Min termiņš10 dienas
Max termiņš1 mēnesis
Vecums20 - 70
Pieteikuma izskatīšana15 minūtes
Pirmais bez %check
Min aizdevums5€
Max aizdevums70€
Min termiņš1 diena
Max termiņš1 mēnesis
Vecums20 - 75
Pieteikuma izskatīšana10 minūtes
Pirmais bez %check
Min aizdevums50€
Max aizdevums425€
Min termiņš10 dienas
Max termiņš1 mēnesis
Vecums20 - 80
Pieteikuma izskatīšana10 minūtes

Kas tas ir?

Būtībā, SMS kredīts internetā ir tāds pats ātrais aizdevums, kam var pieteikties aizdevēja mājaslapā. Ātrais SMS kredīts parasti ir pieejams pie tiem pašiem aizdevējiem, kas piedāvā interneta kredītus. Taču ņem vērā – tas, ka kreditors piedāvā īstermiņa interneta aizdevumus, nebūt ne vienmēr nozīmē, ka turpat ir pieejami arī SMS kredīti.

Šādi aizdevumi parasti tiek pozicionēti kā papildu pakalpojums aizņēmējiem, kuri jau vismaz vienu reizi ir izmantojuši kreditora pakalpojumus un apliecinājuši sevi kā atbildīgus klientus ar atbilstošu maksātspēju.

SMS ātrais kredīts vairumā gadījumu ir pieejams, sākot ar otro aizņemšanās reizi. Kāpēc tā? Jo arvien lielāku nozīmi iegūst atbildīga aizņemšanās. Kreditori vēlas gan paši nodrošināties pret iespējamiem zaudējumiem, gan pasargāt potenciālu aizņēmēju no nepārdomātām darbībām.

Aizņemšanās ar SMS starpniecību ir ātrāka un salīdzinoši vieglāka, nekā pieteikuma noformēšana kreditora mājaslapā, tāpēc jaunajiem klientiem šāds aizdevumus parasti nav pieejams.

Savukārt, tie kreditori, kas piedāvā SMS kredītus arī tiem, kuri aizņemas pirmajā reizē, jebkurā gadījumā pieprasa reģistrēties savā mājaslapā pirms pieteikšanās kredītam.

SMS ātrais kredīts, tāpat kā ikviens cits aizdevumu veids, ir saistīts ar zināmiem riskiem, tam ir savi plusi un mīnusi, tāpēc pirms pieteikšanās rūpīgi izvērtē gan kredīta nepieciešamību, gan savas iespējas savlaicīgi norēķināties ar kreditoru.

Turpinājumā noskaidrosim, kādi ir SMS kredīta veidi, un kāds aizdevums ir vislabāk piemērots Tavām vajadzībām un iespējām!

Kā iedalās ātrie kredīti?

Atkarībā no aizdevēja noteikumiem, SMS kredīts var būt:

Bezprocentu jeb pirmais bez maksas

SMS kredīts bez procentiem var būt pieejams, ja aizdevējs vienlaicīgi nodrošina iespēju pieteikties ar īsziņas starpniecību pašam pirmajam kredītam un piedāvā 100% atlaidi jaunajiem klientiem.

Citos gadījumos, kad SMS kredīts tiek piedāvāts tikai, sākot ar otro aizņemšanās reizi, SMS kredīts bez maksas nebūs pieejams.

Bez oficiālas darbavietas, bet ar stabiliem ienākumiem

SMS kredīts bez darbavietas var tikt saņemt, ja aizņēmējam ir atbilstoša maksātspēja un stabili ienākumi, ko neveido darba alga. Šādos gadījumos aizdevums var būt piemērots pensionāriem, personām, kuras saņem pasīvos ienākumus, piemēram, no nekustamā īpašuma izīrēšanas u.tml.

Taču ņem vērā, ka aizdevējs var pieprasīt uzrādīt ienākumus apliecinošos dokumentus, tāpēc SMS kredīts bez darbavietas ir pieejams tikai personām ar oficiāliem un pārbaudāmiem ienākumiem;

Bez ķīlas vai galvotāja

Visi SMS kredīti tiek piešķirti bez ķīlas un galvotāja, jo tas ir interneta kredītu pamatprincips – aizdevums bez trešo pušu un ķīlas objektu iesaistīšanas. Par kredīta atmaksas garantiju šajā gadījumā kalpo aizņēmēja maksātspēja, kā arī kredītvēsture, ienākumu līmenis, tēriņu paradumi – viss, kas veido aizņēmēja profilu, ko izvērtē kredītiestāde.

Ar sliktu kredītvēsturi

SMS kredīts ar sliktu kredītvēsturi ir pieejams pie aizdevējiem, kas neuzrāda pozitīvu kredītvēsturi kā obligātu prasību saviem klientiem. Tomēr atceries, ka esošie parādi un nenokārtotās kredītsaistības var nopietni kaitēt Tavai aizņēmēja reputācijai un SMS kredīts var kļūt nepieejams.

No 18, 19 vai 20 gadiem

SMS kredīts no 18 gadiem nav plaši izplatīts pakalpojums divu iemeslu dēļ. Pirmkārt, vairums kredītdevēju izvēlas sadarboties ar aizņēmējiem, kuri ir vismaz 20 gadus veci. Otrkārt, SMS kredīts nav pieejams pie katra kreditora, kuru klienta vecuma minimālā robeža ir 18 gadi. SMS kredīts no 18 gadiem bez darba vietas ir vēl viens reti sastopams aizdevums.

Tam vērts pieteikties tikai tad, ja kredīta pretendentam ir stabils ienākumu avots, kas nav nedz darba alga, nedz vecāku finansiāls atbalsts.

Kā tas strādā?

SMS kredīts ir iekārtots līdzīgi ātrajam kredītam internetā, taču tam ir savas īpatnības. Protams, lielākā atšķirība ir pieteikšanās kārtībā – SMS kredīts nozīmē, ka kredīta pieteikums tiek nosūtīts īsziņas veidā.

Īsziņas standarta forma ir šāda: lietotāja vārds parole prasītā summa termiņš. Piemēram: saule gytn76v 100 15. Taču ņem vērā, ka dažādiem aizdevējiem īsziņas forma var atšķirties, tāpēc vienmēr uzmeklē kreditora mājaslapā aktuālu informāciju par pieteikšanās kārtību.

Izņemot pieteikšanās veidu, SMS kredīts un ātrais kredīts internetā neatšķiras.

Kredīta saņemšanas process notiek šādi:

 • aizņēmējs izvēlas sev piemērotu kreditoru;
 • aizņēmējs reģistrējas kreditora mājaslapā, aizpildot reģistrācijas anketu un samaksājot reģistrācijas maksu, kas parasti ir 0,01 eiro;
 • aizņēmējs nosūta kredīta pieteikumu – šajā gadījumā ar īsziņas starpniecību;
 • pēc 10 – 15 minūtēm aizņēmējs saņem kreditora atbildi un pozitīva lēmuma gadījumā saņem naudu kredītlīgumā noteiktajā termiņā.

Ja kreditors piedāvā SMS kredītus tikai pastāvīgajiem klientiem, pirmajā aizņemšanās reizē Tev būs jāizmanto tiešsaistes pieteikuma forma.

Atgādinām, ka SMS kredīts ir jāsedz termiņā, jo soda nauda par SMS kredītu tiek iekasēta tāpat kā par ātro aizdevumu, kredītlīniju, patēriņa kredītu u.c. Ja Tev rodas problēmas ar kredīta atmaksu, nekavējoties sazinies ar kredītdevēju, lai kopīgiem spēkiem atrastu situācijas risinājumu.

Atceries, ka no SMS kredīta, tāpat kā no jebkura cita aizdevuma, Tu vari atteikties 14 dienu laikā. Šīs tiesības nodrošina Latvijas likumdošana, un atteikties no SMS kredīta var bez paskaidrojumiem, nemaksājot līgumsodu, procentus un zaudējuma atlīdzību.

Kāpēc izvēlēties SMS kredītu?

SMS kredīti var būt noderīgi tajās pašās situācijās, kad var palīdzēt ātrie interneta aizdevumi.

Aizdevums var būt parocīgs:

 • negaidītu rēķinu apmaksai;
 • steidzamam mājokļa vai sadzīves tehnikas remontam;
 • neatliekamai biļešu iegādei;
 • ārste vizītei un medikamentu iegādei;
 • mācību materiālu iegādei;
 • svarīgu preču, piemēram, sabiedriskā transporta mēnešbiļetes, ziemas zābaku u.tml, iegādei.

SMS kredīts ir viens no zibenīgākajiem veidiem, kā īstermiņā iegūt savā rīcībā papildu naudas summu. Aizdevums tiek piešķirts bez galvojuma un ķīlas, pieteikuma izskatīšanas process un naudas pārskaitīšana notiek mazāk nekā pusstundas laikā.

Situācijās, kad steidzami jāatrod papildu finanšu līdzekļi, SMS kredīts var būt noderīgs. Taču atceries, ka tas ir īstermiņa risinājums, tāpēc aizņemies tikai tad, ja esi pārliecināts, ka varēsi atmaksāt aizdevumu termiņā.

Tāpat pirms aizņemšanās velti laiku tam, lai izvērtētu aizņemšanās plusus un mīnusus, kā arī kredīta nepieciešamību.

Kam piemērots SMS kredīts?

Ātrais kredīts SMS formā ir pakalpojums Latvijas pilsoņiem un personām ar pastāvīgā iedzīvotāja statusu. Tā kā aizdevuma piešķiršanas un atmaksas nosacījumus Latvijā regulē likumdošana, saņemt aizdevumu var tikai Latvijas valstspiederīgie.

Visiem kredītdevējiem ir savas prasības aizņēmējiem, kas ietver arī klientu vecuma robežas. Vairumā gadījumu SMS kredīts ir pieejams personām no 20 gadu vecuma, lai gan daži kreditori nodrošina iespēju aizņemties arī 18 gadus veciem cilvēkiem.

Vēl viens neatņemams kredīta saņemšanas nosacījums ir aktīvs mobilais tālrunis un konts vienā no Latvijā strādājošajām bankām.

Lai SMS kredīts tiktu piešķirts, aizņēmējam jāatbilst ne tikai pamatprasībām, bet arī jābūt ar pietiekamu maksātspēju. Saskaņā ar Patērētāju tiesību aizsardzības centra izstrādātajām vadlīnijām, aizdevējam jāizvērtē aizņēmēja finanšu stāvoklis, kredītvēsture, esošās kredītsaistības, kā arī aizņēmēju raksturojošās pazīmes: vecumu, nodarbošanos, izglītības līmeni, ģimenes stāvokli.

Daudzi aizdevēji jau iekļauj šos jautājumus savās pieteikuma anketās, lai maksimāli precīzi izpētītu potenciāla aizņēmēja situāciju un pieņemtu pareizu lēmumu par aizdevuma piešķiršanu vai pieteikuma noraidīšanu.

Ideāls SMS kredīta lietotāja profils ir šāds:

 • Latvijas valstspiederīgais atbilstošā vecuma;
 • pastāvīgi nodarbināts, ar stabiliem ienākumiem, kas ir pietiekami lieli kredīta pilnīgai atmaksai termiņā;
 • atbildīgs aizņēmējs, kas piesakās kredītam tikai tad, kas tas ir labākais situācijas risinājums.

SMS kredīts var būt parocīgs dažādās situācijās, taču pirms aizņemšanās noteikti pārliecinies, ka zini visu par kredīta nosacījumiem. Izmanto kreditoru sniegtās iespējas atbildīgi un aizņemies gudri!

Biežāk uzdotie jautājumi

Cik ātri es saņemšu SMS kredītu?

Kredīts SMS formā tiek apstrādāts pēc tādas pašas shēmas kā pieteikums, kas saņemts caur mājaslapu, tāpēc aizņemšanās ar īsziņas starpniecību negarantē ātrāku rezultātu. Lai gan pieteikuma nosūtīšanas process patiešām ir operatīvāks, jo aizņēmējam nav jāienāk kreditora mājaslapā, visi pieteikumi tiek izskatīti uzreiz pēc to saņemšanas. Līdz ar to, kreditora pozitīva lēmuma gadījumā Tu saņemsi vēlamo naudas summu līgumā noteiktajā termiņā – parasti no 10 līdz 15 minūtēm, kreditora darba laikā un vienas bankas ietvaros.

Kā tiek aizsargāti mani dati?

Aizdevēja mājaslapā Tu vari atrast sadaļu par privātuma politiku un datu aizsardzību. Tur atradīsi visu informāciju par to, ka aizdevējs saņem, apkopo, apstrādā un uzglabā Tavus personas datus. Ņem vērā, ka aizņemoties ar SMS starpniecību, Tu iesaisti pieteikuma apstrādā arī mobilo sakaru operatoru, un kreditors nav atbildīgs par to, vai un kā īsziņā esošos datus apstrādā Tavs operators.

Cik drošs ir SMS kredīts?

Ātrais kredīts SMS veidā atšķiras no parasta interneta aizdevuma pirmām kārtam ar to, ka informācija par aizdevumu ir pieejama ne tikai kredīta ņēmējam un izsniedzējam, bet arī trešajām pusēm – mobilo sakaru operatoram.

Tu pats pieņem lēmumu, vai aizņemties ar īsziņas starpniecību. Nosūtot kredīta pieteikumu tiešsaistē, vari būt drošs, ka visa sensitīvā informācija tiek aizsargāta ar īpašiem interneta drošības protokoliem, taču to pašu nevar apgalvot par īsziņām.

Kopumā runājot, SMS kredīts nav bīstams Tavu datu drošībai, taču prasa papildu drošības pasākumus. Neaizmirsti nodzēst īsziņu ar savu paroli pēc kredīta saņemšanas, kā arī parūpējies par to, lai citām personām nebūtu pieejas Tavam mobilajam tālrunim, kamēr tur glabājas informācija par saņemto aizdevumu.

Vai SMS kredīts tiek piešķirts ar citādiem nosacījumiem nekā ātrais kredīts internetā?

Nē, pie viena aizdevēja ātrais SMS kredīts ir pieejams ar tādiem pašiem nosacījumiem kā kredīts internetā. Ātrais kredīts SMS veidā nav atsevišķs aizdevums, kā, piemēram, kredītlīnija vai patēriņa kredīts. Tas ir tāds pats ātrais kredīts, tikai ar citādu pieteikšanās kārtību.

Procentu likme, pieejamais kredītlimits, atmaksas termiņš un atmaksas nosacījumi, kā arī prasības aizņēmējiem, piemēram, vecuma robežas, ir pilnīgi vienādas gan SMS kredītam, gan interneta aizdevumam, ar nosacījumu, ka tos piedāvā viens kreditors. Dažādiem kredītdevējiem, protams, būs atšķirīgi aizņemšanās nosacījumi.

Vai īsziņa-kredīta pieteikums ir bez maksas?

Nē, par īsziņas nosūtīšanu jāmaksā Tava mobilo sakaru operatora noteiktā summa. Tu vari uzzināt, cik daudz Tev izmaksās pieteikuma nosūtīšana, sazinoties ar savu operatoru, jo aizdevējs nevar zināt šādu informāciju. Dažiem aizdevējiem ir noteikta fiksēta īsziņas cena, piemēram, VIA SMS kredīts izmaksās Tev 0,21 EUR par pieteikuma nosūtīšanu + kredīta pamatsumma un procentu likme.

Kāpēc ne visi kreditori piedāvā SMS kredītus?

Tāpēc ka SMS kredīti ir nevis atsevišķs aizdevuma veids ar saviem nosacījumiem, bet papildu aizņemšanās veids. Daži kreditori nodrošina saviem klientiem šādu iespēju, citi izvēlas sniegt tikai interneta pakalpojumus. Ja aizdevēja pakalpojumu klāstā nav SMS kredītu, tas nenozīmē, ka piedāvājums ir nepilnīgs. Vienmēr iepazīsties ar pilnu informāciju par aizdevumu, lai veiktu zinošu un sev izdevīgu izvēli!

Vai vērts meklēt aizdevēju, kas piedāvā SMS kredītu?

Meklējot, kur aizņemties naudu, uzmanība jāpievērš ne tik daudz aizņemšanās veidam – internetā, ar SMS starpniecību vai kā citādi, – bet aizdevuma nosacījumiem. Daudz svarīgākas par pieteikšanās veidu ir procentu likme, kopējā atmaksas summa, aizdevēja reputācija, sarežģītu situāciju risināšanas stratēģijas.

Turklāt ņem vērā, ka SMS kredīts parasti pieejams pastāvīgajiem klientiem, un pat tie aizdevēji, kas piedāvā SMS kredītus jaunajiem aizņēmējiem, prasa vispirms reģistrēties mājaslapā. Rezultātā laika ietaupīšana ir minimāla, tāpēc SMS kredīts var tikt uzskatīts par parocīgu aizņemšanās veidu atsevišķās situācijās, taču tas nav optimāls aizdevums ikvienam

Kā nodrošināt sev pozitīvu aizņemšanās pieredzi, izmantojot SMS kredītu?

Pirmām kārtam, nepaļaujies uz šķietami vieglu kredīta saņemšanu un aizņemies tikai tad, kas tas patiešām nepieciešams. Ja vajadzīgo naudas summu nav iespējams iegūt citur, piemēram, no iekrājumiem, vai atsakoties no dažiem ikdienas tēriņiem, SMS kredīts var būt noderīgs.

Tikpat svarīgi ir saplānot kredīta atmaksu, tāpēc pieteikties kredītam ir vērts, ja esi simtprocentīgi pārliecināts par sava nākamā mēneša ienākumiem un spēju norēķināties ar kreditoru termiņā.

Cits svarīgs aspekts – būt informētam par spēkā esošajiem aizņemšanās nosacījumiem. Lai gan SMS kredīts nodrošina iespēju pieteikties aizdevumam bez ienākšanas aizdevēja mājaslapā, tomēr mēs iesakām ik pa laikam pārbaudīt, vai nav mainījušies kredīta nosacījumi, piemēram, procentu likme vai atmaksas termiņš.

Veltot laiku informācijas pārbaudei, Tu pasargāsi sevi no nepatikšanām un vienmēr zināsi, vai aizdevums ir Tev piemērots. SMS kredīts kontakti ir norādīti ikviena kreditora mājaslapā – šaubu gadījumā sazinies ar kredītu konsultantu un noskaidro atbildes uz saviem jautājumiem!

Atsauksmes

SMS kredīts
Aizņēmos ar SMS pāris reizes pie viena un tā paša kreditora, problēmu nebija. Svarīgākais ir nevis aizņemšanās veids, bet nosacījumi – ja tie ir apmierinoši, kāpēc gan neizmantot iespēju nosūtīt pieteikumu ar īsziņu?
Velga

Velga

Kinalogs

SMS kredīts
SMS kredīts ir OK, ja precīzi zini, ar kādiem nosacījumiem aizņemies. Galu galā, vienalga jāienāk mājaslapā, lai pārbaudītu procentu likmi vai vēl kaut ko, un laika ietaupīšana ir minimāla.
Anna

Anna

Manikīre

SMS kredīts
Izmantoju SMS kredītu vienu reizi, problēmu nebija, bet tagad domāju, ka labāk aizņemties internetā. Aizņemšanās nosacījumi var izmainīties, tāpēc vērts iztērēt dažas minūtes, lai pārbaudītu, ka aizdevums vēl joprojām ir man piemērots.
Kārlis

Kārlis

Inženieris

SMS kredīts
Kopumā, neredzu daudz atšķirību starp SMS kredītu un parastu aizdevumu internetā. Izmantoju visu laiku vienu un to pašu kreditoru, kas piedāvā arī SMS kredītus, taču nekad neesmu pieteicies aizdevumam ar īsziņas palīdzību. Tomēr gribas pašam redzēt informāciju mājaslapā, lai neiekļūtu nepatikšanās neziņas dēļ.
Ivars

Ivars

Students

Atsauksmes

SMS kredīts
Aizņēmos ar SMS pāris reizes pie viena un tā paša kreditora, problēmu nebija. Svarīgākais ir nevis aizņemšanās veids, bet nosacījumi – ja tie ir apmierinoši, kāpēc gan neizmantot iespēju nosūtīt pieteikumu ar īsziņu?
Velga

Velga

Kinalogs

SMS kredīts
SMS kredīts ir OK, ja precīzi zini, ar kādiem nosacījumiem aizņemies. Galu galā, vienalga jāienāk mājaslapā, lai pārbaudītu procentu likmi vai vēl kaut ko, un laika ietaupīšana ir minimāla.
Anna

Anna

Manikīre

SMS kredīts
Izmantoju SMS kredītu vienu reizi, problēmu nebija, bet tagad domāju, ka labāk aizņemties internetā. Aizņemšanās nosacījumi var izmainīties, tāpēc vērts iztērēt dažas minūtes, lai pārbaudītu, ka aizdevums vēl joprojām ir man piemērots.
Kārlis

Kārlis

Inženieris

SMS kredīts
Kopumā, neredzu daudz atšķirību starp SMS kredītu un parastu aizdevumu internetā. Izmantoju visu laiku vienu un to pašu kreditoru, kas piedāvā arī SMS kredītus, taču nekad neesmu pieteicies aizdevumam ar īsziņas palīdzību. Tomēr gribas pašam redzēt informāciju mājaslapā, lai neiekļūtu nepatikšanās neziņas dēļ.
Ivars

Ivars

Students

Scroll Up