Es vēlos kredītlīniju līdz

Saņemt izdevīgākos piedāvājumus

Kredītlīnija – aizdevums, ko vari pielāgot savām vajadzībām

Dažādām situācijām – dažādus risinājumus! Šī patiesība ir spēkā arī kredītu nozarē.

Ja nākotnē ir gaidāmi tēriņi, bet nezini, cik liela summa būs nepieciešama, pievērs uzmanību kredītlīnijai. Tas ir ātrā kredīta paveids, kas ļauj izņemt aizdevumu pakāpeniski.

Tas ir vienkārši – piesakies kredītlimitam un, kad rodas nepieciešamība pēc papildu naudas, pārskaiti vajadzīgo summu uz savu bankas kontu!

Kredītlīnija kļūst arvien populārāka, tāpēc salīdzini visus piedāvājumus un izvēlies sev izdevīgāko!

3.4 / 4 (4 Atsauksmes)
comparo_lv;comparo_lv;EDixT13UKC
AizdevējsVērtējumsMin aizdevumsMax aizdevumsAtmaksas termiņšProcentiVecumsSaņemšanas laiks
0
100€3000€-6.9%18 - 751 diena
0
50€700€-0.2%18 - 7515 minūtes
0
50€1000€-248.00 %20 - 7515 minūtes
0
50€2000€-139.71%20 - 7510 minūtes
0
50€1000€-366%20 - 7010 minūtes
0
150€4000€-18 - 7010 minūtes
0
100€1500€-20 - 7510 minūtes
0
Jauns
50€2000€-6.04%20 - 8015 minūtes
0
200€2000€-161.321 - 6515 minūtes
Min aizdevums100€
Max aizdevums3000€
Atmaksas termiņš-
Procenti6.9%
Vecums18 - 75
Saņemšanas laiks1 diena
Min aizdevums50€
Max aizdevums700€
Atmaksas termiņš-
Procenti0.2%
Vecums18 - 75
Saņemšanas laiks15 minūtes
Min aizdevums50€
Max aizdevums1000€
Atmaksas termiņš-
Procenti248.00 %
Vecums20 - 75
Saņemšanas laiks15 minūtes
Min aizdevums50€
Max aizdevums2000€
Atmaksas termiņš-
Procenti139.71%
Vecums20 - 75
Saņemšanas laiks10 minūtes
Min aizdevums50€
Max aizdevums1000€
Atmaksas termiņš-
Procenti366%
Vecums20 - 70
Saņemšanas laiks10 minūtes
Min aizdevums150€
Max aizdevums4000€
Atmaksas termiņš-
Procenti
Vecums18 - 70
Saņemšanas laiks10 minūtes
Min aizdevums100€
Max aizdevums1500€
Atmaksas termiņš-
Procenti
Vecums20 - 75
Saņemšanas laiks10 minūtes
Jauns
Min aizdevums50€
Max aizdevums2000€
Atmaksas termiņš-
Procenti6.04%
Vecums20 - 80
Saņemšanas laiks15 minūtes
Min aizdevums200€
Max aizdevums2000€
Atmaksas termiņš-
Procenti161.3
Vecums21 - 65
Saņemšanas laiks15 minūtes

Kas tas ir?

Kredītlīnija ir aizdevums, ko vari izmantot pēc nepieciešamības. Salīdzinājumā ar citiem aizdevumu veidiem, kredītlīnija ir vieglāk pielāgojama individuāliem apstākļiem.

Katram aizņēmējam tiek noteikts kredītlimits, kas ir atkarīgs no klienta maksātspējas un ienākumu līmeņa. Kredītlimits ir nevis aizdevuma summa, ko pārskaita uz aizņēmēja bankas kontu, bet gan iespēja izņemt naudu, kad tas nepieciešams.

Piemēram, ja kredītlimits ir 1000 eiro, Tu vari izņemt 50 eiro vienā nedēļā, pēc tam vēl 250 eiro nākamajā un 70 eiro aiznākamajā nedēļā. Lai gan naudu būsi izņēmis tīs reizes, aizdevums paliks viens.

Lasi tālāk un iepazīsties ar to, kādi mēdz būt kredītlīnijas veidi, un pēc kādiem parametriem vari atlasīt piedāvājumus!

Kā iedalās kredītlīnija?

Tāpat kā ātrie kredīti, arī kredītlīnijas ir pietiekami pieprasīts pakalpojums patērētāju kreditēšanas nozarē. Latvijā šo aizdevumu piedāvā vairāki kredītdevēji, tāpēc pievērs uzmanību kredītlimita piešķiršanas noteikumiem.

Mūsu mājaslapā vari atlasīt kredītlīniju piedāvājumus pēc šādiem parametriem:

Bezprocentu jeb pirmais bez maksas

Īpašais piedāvājums jaunajiem klientiem ir kredītlīnija, kurai netiek piemērota procentu likme. Tas nozīmē, ka atmaksāsi tikai iztērēto summu un ne centa vairāk.

Bez oficiālas darbavietas, bet ar stabiliem ienākumiem

Lai aizdevējs apstiprinātu Tavu kredītlīnijas pieteikumu, Taviem ienākumiem jābūt regulāriem un pietiekami lieliem.

Ja Tu nestrādā, bet saņem pensiju, stipendiju, izīrē dzīvokli vai iegūsti ienākumus no investīcijām, akcijām un cita veida darījumiem, arī vari izmantot kredītlīniju.

Bez ķīlas vai galvotāja

Lai aizdevējs apstiprinātu Tavu kredītlīnijas pieteikumu, Taviem ienākumiem jābūt regulāriem un pietiekami lieliem.

Ja Tu nestrādā, bet saņem pensiju, stipendiju, izīrē dzīvokli vai iegūsti ienākumus no investīcijām, akcijām un cita veida darījumiem, arī vari izmantot kredītlīniju.Kredītlīnija ir interneta aizdevuma veids, tāpēc visa komunikācija ar aizņēmēju notiek tiešsaistē: reģistrācija, pieteikuma nosūtīšana un izskatīšana, naudas pārskaitīšana. Ķīla un galvojums šādam kredītam nav nepieciešami;

Ar sliktu kredītvēsturi

Ja vēlies izmantot visdažādākos kredītus ar izdevīgiem nosacījumiem, rūpējies par savu kredītvēsturi! Rūpīga attieksme pret finanšu lietām un atbildīga aizņemšanās liecina par Tavu uzticamību, tāpēc aizdevēji var piedāvāt labus aizdevuma nosacījumus, piemēram, bezprocentu kredītu.

Kredītlīnija ar sliktu kredītvēsturi var būt pieejama, bet Tev būs jāizvēlas no mazāka kredītdevēju skaita;

No 18, 19 vai 20 gadiem

Klienta vecuma robežas ir atšķirīgas, tāpēc vienmēr pievērs uzmanību šim kritērijam. Viens aizdevējs piedāvā kredītus jauniešiem no 18 gadu vecuma, citi strādā tikai ar tiem, kuri vecāki par 20 vai pat 22 gadiem.

Jebkurā gadījumā piesakies kredītlīnijai tikai tad, ja Tev ir atbilstoša maksātspēja un nopietns naudas izmantošanas mērķis.

Kā strādā kredītlīnija?

Ja izlemsi izmantot nebanku kredītdevēju pakalpojumus, kredītlīnijai varēsi pieteikties tiešsaistē. Vairums aizdevēju strādā ar klientiem internetā, lai gan daži piedāvā aizpildīt mājaslapā pieteikumu un pēc tam parakstīt kredītlīgumu klātienē.

Kredīltimits tiek piešķirts samērā ātri – atkarībā no aizdevēja, naudu var saņemt vienas dienas laikā vai jau pēc 10-15 minūtēm no pieteikuma izskatīšanas brīža. Kad kredītlimits ir Tavās rokās, vari izmantot to uzreiz vai izņemt naudu tad, kad nepieciešams – pēc dienas, nedēļas vai mēneša.

Izmantotā summa ir jāatmaksā kredītlīgumā norādītajā termiņā, ar vai bez procentiem, atkarībā no aizdevēja noteikumiem.

Lai saprastu, kas ir kredītlīnija, iepazīsties ar tās darbības principiem:

Kā notiek saņemšana?

Pieteikties kredītlīnijai var tiešsaistē, aizdevēja mājaslapā. Reģistrācija, pieteikuma aizpildīšana un nosūtīšana aizņem aptuveni 15 minūtes.

Kredītdevējs saņems un izskatīs pieteikumu mājaslapā norādītajā laikā un informēs Tevi par savu lēmumu. Kad kredītlimits tiks piešķirts, kredītlīnija ir gatava izmantošanai.

Kā notiek atmaksāšana?

Izņemto naudu nepieciešams atmaksāt noteiktajā termiņā. Daži aizdevēji norāda minimālo mēneša maksājumu, citi ļauj aizņēmējiem pielāgot aizdevuma atmaksu savām iespējām. Savā profilā redzēsi, cik daudz un līdz kuram datumam Tev jāatmaksā.

Kādas problēmas var rasties?

Kredītlīnija ir paredzēta klientiem ar atbilstošu maksātspēju, kuriem nebūs problēmas ar aizdevuma atmaksu. Ja nu tomēr neizdodas laikus veikt maksājumu, noteikti sazinies ar aizdevēju. Kopā jūs atradīsiet situācijas risinājumu, bet, kavējot maksājuma termiņu, var iedzīvoties vēl lielākos parādos.

Kā pagarināt kredītlīniju?

Kredītlīnijas pagarināšana ir atkarīga no kredītdevēja noteikumiem. Izmanto šo iespēju tikai tad, ja nevari veikt maksājumus savlaicīgi, jo pagarināšana ir maksas pakalpojums, kas palielina kopējo atmaksas summu.

Kredītdevējam ir tiesības nepiešķirt klientam kredītlimitu, ja aizņēmējam ir nepietiekama maksātspēja, vai viņš neatbilst citiem kredītlīnijas saņemšanas noteikumiem.

Kāpēc izvēlēties kredītlīniju?

Salīdzinājumā ar citiem kredītu veidiem, kredītlīnija ir labāk piemērota neparedzētiem dzīves apstākļiem. Ja ātrais aizdevums vai kredīts konkrētam mērķim – mājoklim, automašīnai, – tiek pārskaitīts vienā piegājienā, kredītlīnija var tikt izmantota pēc nepieciešamības.

Kredītlimits parāda, cik daudz vari aizņemties, bet Tu vari izmantot tikai daļu no tā vai neizmantot nemaz. Iepazīsties ar dažiem piemēriem, kas skaidro, kuros gadījumos kredītlīnija ir optimāls variants:

  • ja nepieciešams papildu finanšu drošības spilvens, jo neesi pārliecināts, ka ikmēneša ienākumi un iekrājumi būs pietiekami.;
  • ja gaidāmi ilgtermiņa tēriņi, bet nav zināms, cik liela naudas summa būs nepieciešama;
  • ja vēlies izmantot aizdevumu ar izdevīgākiem nosacījumiem. Kredītlīnija, salīdzinājumā ar ātro aizdevumu, ir ar zemākiem procentiem, garāku atmaksas termiņu un lielāku kredītlimitu.

Kam piemērota kredītlīnija?

Pirms pieteikšanās kredītlinijai, pārliecinies, ka atbilsti aizdevēja noteikumiem! Lai gan prasības klientiem var būt dažādas, ir arī visiem kredītdevējiem kopīgie noteikumi. Kredītlīnija ir piemērota:

  • Latvijas pilsoņiem, nepilsoņiem un personām ar Latvijas pastāvīgā iedzīvotāja statusu;
  • cilvēkiem ar atbilstošu maksātspēju. No tā, cik lieli ir klienta ienākumi, ir atkarīgs kredītlimits. Kredītlīnija var tikt piešķirta arī studentiem un pensionāriem, bet tikai tad, ja viņi var pierādīt savu maksātspēju;
  • cilvēkiem noteiktajā vecumā. Daži aizdevēji piedāvā kredītus jauniešiem no 18 gadu vecuma un arī pensionāriem, bet parasti kredītlīnija ir paredzēta aizņēmējiem no 20-22 līdz 60-65 gadiem.

Kredītlīnijas izmantošanas mērķi

Kredītlīnija ir finanšu atbalsts, ko vari izmantot tad, kad nepieciešams. Salīdzinājumā ar īstermina kredītu konkrētam mērķim, kredītlīnija ir elastīgāka. To var izmantot, lai:

  • segtu ilgtermiņa tēriņus par remontdarbiem, ārstēšanos, ceļojumu, mācību kursiem;
  • nodrošinātu papildu drošības spilvenu neparedzētām dzīves situācijām;
  • aizņemtos vairākas reizes pēc kārtas viena aizdevuma ietvaros.

Ar visiem kredītlīniju piedāvājumiem vari iepazīties comparo.lv mājaslapā. Pirms aizņemšanās izvērtē savu maksātspēju un iespējas laikus segt parādsaistības!

Biežāk uzdotie jautājumi

Vai kredītlīnija un ātrais kredīts ir viens un tas pats?

Gan kredītlīnija, gan kredīts ir naudas aizdevums privātpersonām, ko var saņemt pie nebanku kredītdevēja. Ātrais kredīts ir konkrētā summa, ko aizdevējs pārskaita uz aizņēmēja bankas kontu. Parasti kredīta summu nevar palielināt, un, lai saņemtu papildu aizdevumu, vispirms nepieciešams atmaksāt pirmo kredītu. Savukārt kredītlīnija dod iespēju izņemt naudu tad, kad nepieciešams, ievērojot kredītlimita robežas. Piesakoties kredītlīnijai, Tu nodrošini papildu finanšu atbalstu, ko var izmantot pēc nepieciešamības.

Kādiem mērķiem ir paredzēta kredītlīnija?

Kredītlīnija ir parocīga, ja nauda ir nepieciešama ilgtermiņā vai, ja nezini, cik liela summa būs Tev vajadzīga. Piemēram, uzsākot remontu, ne vienmēr var precīzi zināt visas izmaksas. Šajā gadījumā iespējams pieteikties kredītlīnijai. Ja papildu nauda nebūs nepieciešama, kredītlīniju var slēgt. Citi iespējami kredītlīnijas izmantošanas mērķi ir ārstēšana un izglītība.

Kurš var pieteikties kredītlīnijai?

Tāpat kā ātrie kredīti, kredītlīnija ir paredzēta klientiem ar atbilstošu maksātspēju. Kredītlīnija nevar atrisināt hronisku naudas trūkumu, tāpēc piesakies šim pakalpojumam tikai tad, ja esi pārliecināts, ka segsi parādsaistības noteiktajā termiņā.

Pieteikties kredītlīnijai var Latvijas pilsoņi, nepilsoņi un pastāvīgie iedzīvotāji ar regulāriem un pietiekami lieliem ienākumiem. Katram aizdevējam ir savas klienta vecuma robežas, tāpēc sev saistošu kredītlīnijas piedāvājumu var atrast arī studenti un pensionāri ar atbilstošu maksātspēju.

Kā izmantot kredītlīniju?

Lai nosūtītu kredītlīnijas pieteikumu, Tev jāreģistrējas aizdevēja mājaslapā. Pēc pieteikuma apstiprināšanas varēsi rīkoties ar kredītlimitu pēc savām vajādzībām.

Pārskaitīt savā kontā nepieciešamo summu iespējams, ienākot savā profilā un atzīmējot, cik daudz naudas vēlies izņemt. Norādītā summa tiks pārskaitīta uz Tavu bankas kontu kredītlīgumā noteiktajā laikā, parasti pēc 10-15 minūtēm.

Izmantotās summas atmaksa, konta apkalpošanas noteikumi un citi ar kredītlīnijas izmantošanu saistītie jautājumi pie dažādiem aizdevējiem atšķiras, tāpēc izlasi kredītlīgumu un noskaidro visu aktuālu informāciju vēl pirms aizņemšanās.

Vai kredītlīnija ir izdevīgāka par ātro kredītu?

Katrs aizdevuma veids ir paredzēts dažādiem mērķiem. Ātrais kredīts var būt izdevīgs, ja Tev ir nepieciešama neliela summa līdz algas dienai.

Šajā gadījumā nav vērts pieteikties kredītlīnijai, jo kredītlimits vienkārši netiks izmantots.

Savukārt ja ir gaidāmi lieli tēriņi, un Tu vēlies sev nodrošināt finanšu drošības spilvenu, kredītlīnija var būt noderīga.

Jebkurā gadījumā atceries, ka gan kredīts, gan kredītlīnija nozīmē tēriņus, un ka aizdevuma atmaksu nedrīkst kāvēt.

Kā notiek iztērētā kredītlimita atmaksa?

Katrs aizdevējs norāda kredītlīgumā, līdz kuram datumam jāveic kredīta maksājums. Tu vari atmaksāt aizdevumu ar internetbankas vai bankas pārskaitījumu palīdzību.

Parasti iztērētajai naudas summai tiek piemērota procentu likme, taču, sekojot informācijai no aizdevējiem, vari atrast bezprocentu kredītlīnijas piedāvājumu.

Kā aizdevējs novērtē klienta maksātspēju?

Visu klienta norādīto informāciju kredītdevējs pārbauda ar elektronisko datubāžu palīdzību. Liela nozīme ir kredītvēstures statusam, tāpēc personas, kuras atrodas parādvēstures datubāzēs, var nesaņemt aizdevumu.

Ja prasītā summa ir liela, aizdevējam ir tiesības pieprasīt ienākumus apliecinošos dokumentus un sazināties ar klienta darba devēju.

Ko darīt, ja nevar atmaksāt aizdevumu?

Kredītlīnija ir paredzēta tikai klientiem ar atbilstošu maksātspēju. Ja neesi pārliecināts, ka varēsi atmaksāt kredītu, šis pakalpojums Tev nav piemērots.

Ja nu tomēr ir kritis ienākumu līmenis un rodas grūtības ar aizdevuma atmaksu, noteikti sazinies ar kredītdevēju.

Par kavētiem maksājumiem tiek uzskaitīta soda nauda, kas var būtiski palielināt kopējo atmaksas summu. Jo ātrāk Tu informēsi kredītdevēju par problēmām, jo ātrāk būs atrasts situācijas risinājums.

Atsauksmes

Kredītlīnija
Ar comparo.lv izdevās atrast kredītlīniju, kurai toreiz bija īpašais piedāvājums. Ļoti priecājos, ka paspēju pieteikties un izmantot kredītlimitu bez procentiem. Kad jāatmaksā tikai iztērētā summa, kredītlīnija patiešām ir izdevīga, turklāt, Tu pats regulē, cik daudz naudas Tev nepieciešams.
Māris

Māris

Autovadītājs

Kredītlīnija
Remontējot dzīvokli, nācās rēķināties ar negaidītiem tēriņiem. Kredītlīnija palīdzēja apmaksāt meistaru darbu un papildu materiālus, tā ka izdevās pabeigt remontu plānotajā termiņā. Iespēja jebkurā brīdī izņemt nepieciešamo summu dāvāja pārliecību, ka nepaliksim puspabeigtajā dzīvoklī.
Annija

Annija

Māmiņa

Kredītlīnija
Ilgu laiku nemaz nezināju, kas ir kredītlīnija. Meklēju ātro kredītu, bet no comparo.lv uzzināju, ka ir vēl cits aizdevumu veids. Tā kā man nauda bija vajadzīga ilgtermiņā un gribēju to izņemt pakāpeniski, secināju, ka kredītlīnija ir man labākais variants. Ja būtu tās vietā izmantojis ātros kredītus, sanāktu aizņemties vairākkārt un, droši vien, pārmaksātu.
Andrejs

Andrejs

Pašnodarbināts

Kredītlīnija
Kredītlīnija man bija ļoti noderīga, kad vajadzēja pusgadu ārstēties. Apmaksāt visas procedūras un medikamentus ar algu vien būtu neiespējami. Visu kredītlimitu neizmantoju, un atmaksāju tikai iztērēto summu + procentus.
Lilita

Lilita

Sekretāre

Atsauksmes

Kredītlīnija
Ar comparo.lv izdevās atrast kredītlīniju, kurai toreiz bija īpašais piedāvājums. Ļoti priecājos, ka paspēju pieteikties un izmantot kredītlimitu bez procentiem. Kad jāatmaksā tikai iztērētā summa, kredītlīnija patiešām ir izdevīga, turklāt, Tu pats regulē, cik daudz naudas Tev nepieciešams.
Māris

Māris

Autovadītājs

Kredītlīnija
Remontējot dzīvokli, nācās rēķināties ar negaidītiem tēriņiem. Kredītlīnija palīdzēja apmaksāt meistaru darbu un papildu materiālus, tā ka izdevās pabeigt remontu plānotajā termiņā. Iespēja jebkurā brīdī izņemt nepieciešamo summu dāvāja pārliecību, ka nepaliksim puspabeigtajā dzīvoklī.
Annija

Annija

Māmiņa

Kredītlīnija
Ilgu laiku nemaz nezināju, kas ir kredītlīnija. Meklēju ātro kredītu, bet no comparo.lv uzzināju, ka ir vēl cits aizdevumu veids. Tā kā man nauda bija vajadzīga ilgtermiņā un gribēju to izņemt pakāpeniski, secināju, ka kredītlīnija ir man labākais variants. Ja būtu tās vietā izmantojis ātros kredītus, sanāktu aizņemties vairākkārt un, droši vien, pārmaksātu.
Andrejs

Andrejs

Pašnodarbināts

Kredītlīnija
Kredītlīnija man bija ļoti noderīga, kad vajadzēja pusgadu ārstēties. Apmaksāt visas procedūras un medikamentus ar algu vien būtu neiespējami. Visu kredītlimitu neizmantoju, un atmaksāju tikai iztērēto summu + procentus.
Lilita

Lilita

Sekretāre

Scroll Up