Bigbank patēriņa kredīts

Bigbank ir stabila un droša starptautiska banka, kas specializējas patēriņa kredītu izsniegšanā. Banka darbojas vairākas Eiropas valstīs un papildus patēriņa kredītiem, sniedz arī cita veida pakalpojumus – aizdevumus pret nekustamā īpašuma ķīlu, kā arī drošus un ienesīgus termiņnoguldījumus. Bigbank patēriņa kredīti ir līdz 10000 € lieli kredīti uz laiku līdz pat pieciem gadiem.

 

Saņemt naudu

 

Bigbank patēriņa kredīti:

  • Kredīta summa no 500 līdz 10000 €;
  • Kredīta atmaksas laiks līdz 60 mēnešiem;
  • Kredīti pieejami personām vecumā no 20 gadiem;
  • Pieteikumus izskata un ar klientu sazinās 24 stundu laikā no pieteikuma iesniegšanas brīža.

Lai saņemtu aizdevumu, personai ir jābūt regulāriem ienākumiem – tie nevar būt mazāki par 500 €. Pieejamā aizdevuma apmērs ir atkarīgs no tā, cik lieli ir kredītņēmēja ienākumi pēc citu kredītsaistību nomaksas. Kā papildus nodrošinājums var kalpot ar galvojums vai nekustamā īpašuma ķīla.

Bigbank patēriņa kredītu mēneša procentu likme ir, sākot no 22 procentiem gadā no aizdevuma summas.

Pieteikties aizdevumam var:

  • Internetā – Bigbank mājas lapā www.bigbank.lv;
  • Latvijas Pasta nodaļās;
  • Pa tālruni 8338.

Pēc pieteikuma iesniegšanas, 24 stundu laikā ar Jums sazināsies Bigbank pārstāvis un jūs varēsiet slēgt līgumu. Līgumu ir iespējams noslēgt Bigbank klientu apkalpošanas birojos visā Latvijā, kā arī kurjera starpniecību. Slēdzot līgumu, ir nepieciešams iesniegt personu apliecinošu dokumentu – pasi vai ID karti. Tāpat, noformējot aizdevumu, būs nepieciešams uzrādīt ienākumus apliecinošus dokumentus un apstiprinātu ienākumu – izdevumu pārskatu no bankas.

Bigbank piedāvā arī iespēju apdrošināt savu patēriņa kredītu. Apdrošināšana pasargās no zaudējumiem un problēmām negaidītu finanšu grūtību gadījumā, piemēram darba zaudējuma, pagaidu darba nespējas vai nāves gadījumā. Bigbank patēriņa kredītu apdrošināšanu veic ERGO Kindlustuse AS.

Bigbank ir starptautisks uzņēmums, kas dibināts Igaunijā. Pašlaik tas darbojas sešās Eiropas valstīs: Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Spānijā, Zviedrijā un Somijā. Tāpat uzņēmums piedāvā pārrobežas pakalpojumus Vācijā, Austrijā un Nīderlandē. Bigbank pašlaik ir viens no lielākajiem specializētajiem privātpersonu kreditoriem Baltijas valstīs.

 

Saņemt naudu

Atsauksmes

Pievienot atsauksmi