Pamatskolas beigšanas pasākums parasti iepriecina ar ļoti daudz viesiem, arī vidusskolas izlaidums tālu neatpaliek. Dāvanu izvēle nav gūta – jaunākā mobilā ierīce vai portatīvais dators, un absolventam tā vai tā lielāks prieks par savu ballīti. Kad iegūts augstskolas diploms, viesu ir kļuvis krietni mazāk, bet dāvanu meklēšana ir kļuvusi specifiskāka. Kā lai iepriecina pieaugušu absolventu ar īpašu dāvanu?

Lidojums Aerodium vēja tunelī

Lai iegūtu idejas lidojumu savas tālākās karjeras attīstībai, būs noderīgi izkustināt ķermeni Aerodium vēja tunelī. Protams, pirms tam der noskaidrot, vai cilvēkam nav paniskas bailes no lidošanas. Bailēm šoreiz nebūs pamata, jo lidošana notiek instruktora vadībā, nodrošinātā tunelī un ar drošības apģērbu mugurā. Lidot būs iespējams 2 līdz 3 metru augstumā. Lidojumu cena sākot no 37 EUR.

Rotaslietas

Rotaslietas ir katra paša gaumes lieta, un tomēr ir standarta rotas, kas iederas lietišķā darba etiķetē, vai arī noderēs situācijās, kad mugurā būs jāvelk gara vakarkleita vai smokings. Zinot absolventa gaumi, var dāvāt speciāli radītas rotas. Ja gaume nav skaidra, vīriešiem negaidītam pasākumam var noderēt aproču pogas, bet dāmām – mazi pērļu vai kristālu auskariņi. Cenas, protams, būs dažādas, atkarībā no meistara un veikala – sākot no 20 EUR.

Drošas braukšanas skola

Kamēr vēl ir uzrāviens apgūt jaunas zināšanas, absolvents to var darīt praktiski – drošas braukšanas skolā. Instruktora vadībā būs iespējams iegūt vajadzīgās zināšanas, lai bezbailīgi vadītu automašīnu negaisā, sniegputenī un citos ekstrēmos gadījumos. Drošas braukšanas skolu var izbraukt Biķernieku trasē un arī Sporta kompleksā 333. Dāvanu kartes garantija 12 mēneši. Cena sākot no 100 EUR.

Laba grāmata

Lai gan mūsdienās grāmatas var atrast internetā, tomēr ne visa specializētā literatūra būs tik viegli pieejama, tāpēc absolvents novērtēs darba procesu atvieglojošu grāmatu. Tā var būt frazeoloģismu vārdnīca par 35 EUR vai specifisko nozares terminu vārdnīca angļu valodā. Tikpat labi dāvana var būt kāds labs romāns, jo vasarā taču prāts nedaudz ir jāatpūtina!

Galda spēle

Galda spēļu vakari ir labs iemesls draugiem satikties. Galda spēles mūsdienās ir dažādas – minamas, kopā liekamas, analītiskas un ne tikai. Plašu spēļu piedāvājumu varēs atrast Ludus galda spēļu veikalos. Tāpat spēles var nopirkt internetā, piemēram, veikalā 1a.lv. Cenas būs dažādas: Alias var nopirkt jau no 7 EUR, Monopolu no 24 EUR.