Viasms.lv – ātrais kredīts internetā bez ķīlas

Viasms.lv ir viens no atpazīstamākajiem ātro kredītu izsniegšanas uzņēmumiem, kas pārstāv Viasms Group (pakalpojumi tiek piedāvāti arī Polijā, Čehijā un Lietuvā). Viasms.lv Latvijā ātros kredītus piedāvā kopš 2008.gada. Ja aizņemies pirmo reizi, tad Viasms.lv piedāvā Tev līdz 200 €.

  • Saņem naudu jau 40 minūtes pēc reģistrācijas brīža
  • Aizņemies līdz 200 €  pirmajam kredītam, līdz 500 €, sākot no trešā kredīta
  • Pirmais kredīts bez maksas.
  • Kredīts pieejams 7 dienas nedēļā

 

Saņemt naudu

 

Reģistrējies Viasms.lv mājas lapā, saņem apstiprinājuma kodu, ko jāievada savā profilā Viasms.lv mājas lapā un piesaki kredītu. Tas tiks apstiprināts dažu minūšu laikā un drīzumā arī nauda tiks pārskaitīta Tavā kontā.

 

Kā rāda mūsu eksperiments (skatīt zem apraksta), iespējams, ka kompānija pieprasīs papildus datus, lai pārliecinātos par Tavu datu patiesumu. Pirmo kredītu šobrīd Viasms.lv piedāvā bez procentiem.

Viasms.lv kredītus izsniedz visas nedēļas garumā, darbdienās no plkst.8 līdz 22 un brīvdienās (sestdien un svētdien) no plkst. 10 līdz 20. Ja Tev ir bankas konts Swedbank, Citadele banka, Nordea banka un DnB Nord banka, tad būs iespēja saņemt naudu jau dažu minūšu laikā. Ja Tev ir konts kādā citā bankā, tad Viasms.lv aicina veikt reģistrācijas maksas maksājumu uz Swedbank kontu, nauda tiks pārskaitīta vienas darba dienas laikā.

Viasms.lv regulāri saviem klientiem rīko loterijas un balvu izlozes. Piemēram, šogad laimīgā skolotāja Aiga Čepule savā īpašumā ieguva jaunu Peugeot 207 automašīnu, vēl vairāki Viasms.lv klienti tika pie jauniem iPhone 4S tālruņa aparātiem.

Viasms.lv kredītus piedāvā iedzīvotājiem vecumā no 20 līdz 70 gadiem, kuriem nav kavētu maksājumu. Esošs aizdevums citā bankā/kredītiestādē nav šķērslis kredīta saņemšanai.

Saņemt naudu

Jautājumi un atbildes

?Cik lielu summu var aizņemties?

Pirmajā aizņemšanās reizē summa nevar pārsniegt 250 €, otrajā 350 €, bet visās nākamajās 500 €.

?Cik ātri saņemsiet naudu?

Ja Jūsu bankas konts ir Swedbank, Citadele banka, Nordea banka vai DnB Nord banka, tad būs iespēja saņemt naudu jau dažu minūšu laikā pēc kredīta pieteikuma apstiprināšanas. Ja Jūsu konts ir kādā citā bankā, tad Viasms aicina veikt reģistrācijas maksas maksājumu uz Swedbank kontu - nauda tiks pārskaitīta vienas darba dienas laikā.

?Vai var vienlaicīgi saņemt vairākus aizdevumus?

Nē, vienlaicīgi drīkst saņemt tikai vienu aizdevumu.

?Kādas ir iespējamās sekas, ja klients kavē aizdevuma atmaksu?

Gadījumā, ja klients kavē aizdevuma atmaksu, tiek aprēķināts līgumsods 1 % dienā no neapmaksātās pamatsummas.

?Kādas ir iespējamās sekas, ja klients vispār neatmaksā aizdevumu?

Gadījumā, ja klients vispār neatmaksā aizdevumu un nemēģina situāciju risināt, aizdevuma piedziņu nodrošina inkaso uzņēmums.

Detalizētāku informāciju par Viasms pakalpojumiem un līguma nosacījumiem atradīsiet uzņēmuma mājas lapā.


Līdzīgi pakalpojumi

Ātrais kredīts Latvijā pieejams arī OpenCredit, SMSCredit, Bigbank, Minicredit, Sohocredit, Credit24, un citviet.


Atsauksmes

Pievienot atsauksmi