skaidra-nauda.lvMūsdienās vairs nevienu nepārsteidz jaunu zīmolu parādīšanās un ienākšana ikdienas dzīvē. Ātro kredītu jomā bieži parādās dažādi jauni uzņēmumi. Skaidra-nauda.lv ir jauns Ferratum zīmols. Kā zināms, SIA Ferratum (ar vairāk, kā 498 582 klientiem) ir Eiropas līderis mini kredītu jomā, tas darbojas vairāk nekā 12 Eiropas valstīs, tostarp Latvijā.

Kompānija Skaidra-nauda.lv piedāvā palīdzību, ja esat nonācis situācijā, kad jums steidzami nepieciešami papildus finansiālie līdzekļi vai pietrūkst naudas līdz algai. Šeit jūs varēsiet ātri aizņemties nelielu naudas summu uz 30 dienām. Skaidra-nauda.lv ir viselastīgākais aizdevējs ikvienam jaunajam klientam ar pieņemamām pakalpojumu cenu. Turklāt, lai aizņemtos naudu jums nav nepieciešama ķīla vai galvojums.

Izvēlēties labāko kredītu

Kā saņemt naudu?

Lai saņemtu naudu savā bankas kontā, jums vajadzēs veikt sava konta identifikāciju, tas nozīmē, ka jums būs jāpārskaita 0.10Ls no sava bankas konta uz Skaidra-nauda.lv bankas kontu. Tādā veidā kompānija pārliecinās, ka pārskaita naudu tieši uz jūsu personīgo bankas kontu.

Jebkurš klients var aizņemties no 25 līdz 200 Ls ar atmaksas laiku līdz 30 dienām. Jāpiebilst, ka jums nevajadzēs aizņemties kredītu vairākas reizes, lai saņemtu maksimālo aizdevuma summu – 200 Ls.

Ja vēlaties saņemt naudu 15 minūšu laikā, tad aizpildiet anketu skaidras naudas saņemšanai Skaidra-nauda.lv mājas lapā. Pēc tam 15 minūšu laikā jums atzvanīs uzņēmuma darbinieks, lai informētu par aizdevuma lēmumu. Bet naudu varēsiet saņemt sev ērtākajā veidā:

1. Kādā no tuvākajām „Latvijas pasta” nodaļām visā Latvijā

2. Vai kā pārskatījumu uz Jūsu bankas kontu.

Savukārt, ja jums ir nepieciešama skaidra nauda nākošajā dienā, tad aizpildiet anketu skaidras naudas saņemšanai, kas būs atsūtīta jums pa pastu – to jūs varat pieprasīt arī pa tālruni 67 889 787. Jāatceras, ka arī šeit ir padomāts par klienta ērtībām, jo anketas nosūtīšana pa pastu tiek apmaksāta. Ja vēstule nosūtīta Rīgā, tad nākošajā dienā jūs saņemsiet zvanu no Skaidra-nauda.lv darbinieka, kurš informēs par aizdevuma lēmumu. Nedaudz ilgāks laiks būs nepieciešams gadījumā, ja vēstuli sūtīsiet no kāda Latvijas reģiona, tad pozitīvas atbildes gadījumā, aiznākošajā dienā jūs varēsiet saņemt naudu kādā no tuvākajām „Latvijas pasta” nodaļām.

Skaidra-nauda.lv strādā darba dienās no 9.00 līdz 19.00. Uzņēmuma pakalpojumi ir pieejami arī sestdienās, taču tad darba laiks ir nedaudz īsāks. Bet svētdiena ir oficiāla brīvdiena, tāpēc šajā dienā veiktie naudas pieteikumi tiks apstiprināti pirmdien.

Izvēlēties labāko kredītu