atrie kreditiMūsdienās bieži dzirdam jēdzienu ātrie kredīti. Pēc nosaukuma noprotam, ka vēršoties pēc ātrā kredīta, to saņemsim neilgā laika posmā. Bet cik ātri patiesībā ir tā saucamie – ātrie kredīti? Vairums kompāniju paredz, ka nauda jūsu bankas kontā tiks ieskaitīta padsmit minūšu laikā, taču īstenībā ne visos uzņēmumos tā ir, jo to naudas ieskaitīšanas un kredīta peišķiršanas laiks atšķiras.

Cik ilgā laikā nauda tiks ieskaitīta manā bankas kontā? Pie ātrākajām kompānijām var minēt Sohocredit.lv, Greencredit.lv vai Crediton.lv, kas solās naudu jūsu kontā ieskaitīt 10 minūtēs. Savukārt Viasms.lv un Credit24.lv šo pašu darbību veiks 15 minūšu laikā. Bet nedaudz vairāk jeb 20 min laika kredīta saņemšanai paies ja izmantosiet Smscredit.lv sniegtos pakalpojumus.

Izvēlēties labāko kredītu

Ātrais kredīts neskaitīsies ātrs, ja kredīts būs jāgaida vairākas stundas vai pat dienu. Ja kredītu vēlaties saņemt patiešām ātri, tad jums nebūs piemērotas tādas kompānijas, kā OpenCredit, MiniCredit vai AlfaCredit. Šie kredītsniedzēju uzņēmumi paredz naudu jūsu kontā ieskaitīt plus, mīnus stundas laikā, neminot precīzu laiku.

Taču ir arī uzņēmumi, kas naudu neieskaitīs pat dažu stundu laikā. Šeit var minēt Icredit.lv, kas savos noteikumos paredz klientam izsniegt kredītu dienas laikā jeb vidēji 24 stundās. Parasti paiet zināms laiks līdz kredītsniedzēju kompānijas pārbauda potenciālā vai esošā klienta kredītvēsturi gan savā kompānijā, gan citos uzņēmumos. Tā ir informācija, kurai tiek pievērsta lielākā uzmanība. Pēc saņemtās informācijas ir atkarīga arī kredīta piešķiršanas vai nepiešķiršanas kārtība, ko parasti katra ātro kredītu kompānija izvērtē, balstoties uz individuālu klienta izvērtēšanas pieeju.

Izvēlēties labāko kredītu

Informāciju par to cik ātri kredīts jums tiks piešķirts, varat atrast internetā vai personīgi vēršoties kredītiestādē. Tāpēc naudas piešķiršanas ātrumam nevajadzētu radīt nekādas problēmas, ja vien zināt cik ilgā laikā jums ir vajadzīga nepieciešamā naudas summa. Protams, ir jāpievērš uzmanība arī šo uzņēmumu darba laikam, jo ne visas kompānijas naudu izsniedz sestdienās un svētdienās. Var gadīties arī situācija, ka kredīta pieprasījumu aizsūtāt piektdien vakarā, bet naudu saņemat tikai pirmdien.