atrie krediti no 19 gadiem19 gadi ir vecums, kad nereti cilvēka dzīvē notiek lielas izmaiņas – jaunietis beidz vidusskolu vai profesionālo mācību iestādi un kļūst patstāvīgāks, uzsāk darba dzīvi vai arī turpina mācības kādā augstskolā. Visi šie ievērojamie notikumi bieži saistās ar izdevumiem, kuru apmērs ļoti bieži nav izplānojams.

Labs risinājums situācijās, kad steidzami vajadzīga nauda var izrādīties ātrie kredīti. Kā zināms, kredīti jau ir pieejami no 18 gadu vecuma. Taču deviņpadsmitgadīgi cilvēki no interneta kreditoru viedokļa ir drošāki un atbildīgāki aizņēmēji, tāpēc ātrie kredīti no 19 gadiem ir pieejami vēl plašākā skaitā.

Lai izvēlētos konkrētu kredītiestādi, būtiski, vai esi strādājošs vai nestrādājošs. Plašākas iespējas saņemt ātros kredītus no 19 gadiem paveras cilvēkiem, kuriem ir pastāvīgi ienākumi. Šādiem jauniešiem aizņemties naudu piedāvā piecas kompānijas: Credit24.lv, OpenCredit.lv. Visbiežāk pirmajā reizē ir pieejama mazāka naudas summa par maksimālo iespējamo, tomēr jāņem vērā, ka piešķirtā naudas summa lielā mēra ir atkarīga no ienākumiem. Piemēram, Credit24.lv piedāvā aizņemties naudas summu no Ls 50 līdz pat Ls 1500 ar termiņu no 14 dienām līdz 24 mēnešiem, bet, saprotams, pretendentam ar maziem ienākumiem netiks piešķirta maksimālā summa.

 

Izvēlēties labāko kredītu

Nestrādājoši deviņpadsmitgadīgi jaunieši var izmantot populārās kompānijas Smscredit.lv un CreditON.lv pakalpojumus. Abu kredītiestāžu iespējas ir līdzīgas. Gan Smscredit.lv, gan CreditON.lv pirmajā reizē var aizņemties naudas summu līdz Ls 150, otrajā reizē – līdz Ls 200, trešajā reizē – līdz Ls 250. Smscredit.lv visās nākošajās reizēs, ja klients savus pirmos aizdevumos aizdevumus ir atdevis bez pārkāpumiem, sola piešķirt līdz Ls 300.

 

Izvēlēties labāko kredītu

Kopumā, uz deviņpadsmitgadīgiem klientiem attiecas tādi paši noteikumi kā uz citiem kredītņēmējiem, no kuriem pamatprasības ir divas – jābūt Latvijas patstāvīgam iedzīvotājiem un nedrīkst būt ar negatīvu kredītvēsturi.

Tāpēc, ja esi izvēlējies kredītu ņemt, pildi saistības godprātīgi, lai kredītvēsturi nesabojātu un kredītu varētu saņemt ne tikai deviņpadsmit gadu vecumā, bet arī divdesmit piecos, četrdesmit un pat septiņdesmit gados!