atrie krediti lidz 2 gadiemĀtrie kredīti ir izdevīgs risinājums papildus naudas līdzekļu ieguvei. Kā zināms, lielākā daļa kompāniju, kas patērētājiem izsniedz ātros kredītus ir īstermiņa pakalpojumi uz laiku no 7 līdz 30 dienām. Tas ir samērā īss laiks, tāpēc iekļauties tajā, lai atdotu naudu varēs tikai retais no mums. Ko darīt, ja gribam saņemt kredītu uz ilgāku laika posmu? Jāmeklē citi risinājumi, jāizvērtē visi piedāvājumi. Izrādās, ka ir arī ātro kredītu uzņēmumi kas nāk klientam pretī un var piedāvāt naudas palīdzību pat uz divu gadu termiņu.

Aizdevumam uz diviem gadiem ir arī savi plusi: bieži vien kredīmaksājumi ir jāveic tikai ik pēc pāris mēnešiem, bet atmaksas termiņa pagarinājuma laikā mēs varam atrast kādu alternatīvu variantu, kā tikt pie finansēm. Tātad, ieguvums ir arī laiks.

Izvēlēties labāko kredītu

Populāra šajā ziņā ir kompānija InCredit, kas izsniedz ātros naudas aizdevumus bez ķīlas līdz 3000 latiem uz ilgāku termiņu – līdz pat 36 mēnešiem.

Arī Vivus.lv uz izdevīgiem noteikumiem izsniedz aizdevumu līdz diviem gadiem. Saņemt kredītu varēsim, ja reģistrēsimies kompānijas mājas lapā un ar kredīta kalkulatora palīdzību pieteiksim savu aizdevumu. Turklāt saņemt aizdevumu varēs arī nepilsoņi, kas ir pastāvīgi Latvijas Republikas iedzīvotāji (20 – 70 gadu vecumā) ar piešķirtu Latvijas personas kodu. Kopumā kompānija paredz kredītu izsniegšanu līdz 700 latiem, bet katra klienta situācija ir individuāla, tāpēc Vivis.lv ir tiesības izsniegt kredītlimita lielumu pēc saviem ieskatiem. Tāpat viens no variantiem, kur aizņemties naudu uz 24 mēnešiem var būt Credit24.lv.

Tāpat, kā citu ātro kredītu gadījumā, arī termiņam uz diviem gadiem nebūs nepieciešama ķīla un galvojums. Vienīgi jādomā līdzi tam, kādu procentu likmi uz diviem gadiem ir paredzējis aizdevējs. Galvenais, lai nav daudz jāpārmaksā, tad varbūt labāk izskatīt kādu no patēriņa kredīta variantiem.

Izvēlēties labāko kredītu